Plate Of Joy - Fotografia i stylizacja kulinarna

MIEJSCE

STUDIO 

Powierzchnia studyjna jest
w pełni wyposażona na potrzeby sesji kulinarnych, warsztatów kreatywnych
i fotograficznych oraz spotkań miłośników dobrej kuchni. Zaplecze techniczne, w którym gotujemy samodzielnie lub we współpracy z kucharzami, pozwala nam realizować dowolnej wielkości produkcje.

WYPOSAŻENIE

Posiadamy wszystko co niezbędne, by tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne kardy - od dziesiątek blatów i teł, przez setki elementów zastawy i sztućców, po dekoracje i tekstylia.
Styl skandynawski, klasyczna elegancja, eklektyzm, elementy rustykalne, zastawa dla dzieci?
Nasze szafy są otwarte na wszystkie pomysły!

BIBLIOTEKA

Posiadamy unikatową kolekcję publikacji kulinarnych, książek kucharskich i albumów.
Od klasyki kuchni francuskiej, z której czerpiemy wiedzę techniczną i umiejętności praktyczne, po światowe bestsellery, będące źródłem inspiracji do kreatywnej inspiracji najnowszych trendów w stylizacji
i fotografii.


JESTEŚMY DO ZJEDZENIA!

KASIA

Żona Tomka i serce Plate of Joy. Chodzący optymizm, zaraźliwy uśmiech i najpiękniejsza dusza na świecie. Nie ma dla niej pomysłów, których nie da się zrealizować, więc mówicie śmiało…

Wymyśla przepisy, stylizuje, fotografuje.

TOMEK

Mąż Kasi i rozum Plate of Joy. Opanowanie i nieskończona cierpliwość w jednej osobie. Zarządza pracą studia, organizuje kalendarze i współpracuje z klientami. Jeśli kiedyś znajdziesz w studio tło do sesji tak piękne jak malowane to musisz wiedzieć, że to również dzieło Tomka!

Using Format