PRZEPISY

Tworzymy wyjątkowe dania dopasowane do charakteru marki i upodobań jej odbiorców.

Dla naszych klientów opracowujemy przepisy z wykorzystaniem konkretnych produktów lub składników.  Wszystkie etapy prac konsultujemy z klientami - od ilości składników w daniu, po poziom trudności wykonania. Fotografowane dania kilkakrotnie przechodzą przez naszą kuchnię. Musimy mieć pewność, że żaden przepis nie zawiedzie i każdy będzie palce lizać! 

Przepisy opracowujemy pod konkretne zamówienie, nie powielamy wcześniejszych realizacji!

STYLIZACJA

Nie trzymamy się utartych schematów, ciągle szukamy nowych pomysłów i inspiracji. 

W końcu możemy pokazać kobiecy perfekcjonizm, bo w naszej pracy najbardziej liczą się drobiazgi - to one podkreślają urodę dań, tworzą magię kadru i nadają fotografii charakter. Każdy klient zasługuje na coś wyjątkowego, a my lubimy kiedy wszystko jest idealnie. 

Liście palmowe na planie, świeży agrest w środku zimy? Tak, tak, wszystko będzie. ;)

ZDJĘCIA

Wykonujemy każdy rodzaj fotografii kulinarnej - zdjęcia dań, produktów, sesje lifestylowe i restauracyjne, czy zdjęcia do prasy i książek. 

Wszystkie nasze wysiłki, wiedza i doświadczenie służą jednemu - robieniu wspaniałych zdjęć dla naszych klientów. Pracujemy zarówno w studio, jak i w restauracjach, czy kawiarniach. Bardzo chętnie zrealizujemy również sesje plenerowe z kulinariami w roli głównej. Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym i oświetleniowym. 


POSTPRODUKCJA

Obróbka zdjęć to przysłowiowa wisienka na torcie - dbamy o każdy detal i podkreślenie tego co najważniejsze. 

Etap postprodukcji jest dla nas tak samo ważny, jak etap tworzenia fotografii. Każde ujęcie przygotowujemy tak, by było jeszcze bardziej smakowite. Każda fotografia po obróbce przekazywana jest klientowi w najwyższej rozdzielczości. 

Na życzenie przygotowujemy fotografie do druku lub na potrzeby internetu.

CO NAS WYRÓŻNIA

Kasia oddała serce dopracowanej do perfekcji i supernaturalnej stylistyce rodem z Australii, a Tomek czuje streetfood jak mało kto.

Od jedzenia zaczynamy dzień i na jedzeniu kończymy. W pracy myślimy tylko o jedzeniu, a po pracy jemy. Pasję zamieniliśmy w sposób na życie, dlatego codziennie z radością wstajemy z łóżek. Każde z nas ma inne kulinarne bziki, ale to właśnie miłość do jedzenia nas połączyła. 

Nieważne czy jemy w trzygwiazdkowej restauracji w Londynie, na ulicach Neapolu, czy w skromnej chatce na Podlasiu, każde kulinarne doświadczenie przekładamy na nowe pomysły!

Za naszymi zainteresowaniami stoi również solidna wiedza o składnikach i gotowaniu. Tworzymy nowoczesne i zbilansowane przepisy bazujące na dostępnych, sezonowych produktach. Oddając w ręce Klientów wysmakowane i pyszne fotografie, oddajemy całą naszą pasję, wiedzę i zaangażowanie.  

 PORTFOLIO

Using Format